KTO?

Założycielami firmy jesteśmy my: Poznaniak Jarosław Pawlak i Westfalczyk Bernhard Hartmann. Nasza znajomość zaczęła się od spotkań przyjacielskich i rodzinnych, a charakter ten pozostaje niezmienny do dzisiaj. Współpracujemy zgodnie już ponad 30 lat! Poza firmą mamy też wspólne zainteresowania i pozytywne podejście do życia. Dzięki tym aspektom nasza firma zyskała partnerski charakter, oparty na wzajemnym zaufaniu i rodzinnej atmosferze, wśród wszystkich pracowników.

Slider

KIEDY?

Slider

Nasza firma powstała już po wielu latach naszej znajomości, w 1990 roku, na co pozwoliły zmiany ustrojowe w Polsce. Działalność zaczynała od jednej ciężarówki i jednego międzynarodowego kursu tygodniowo. Obecnie realizujemy około 40 przewozów tygodniowo, zarówno w ruchu międzynarodowym jak i krajowym. Jesteśmy gotowi na więcej!

CO?

Specjalizujemy się w obsłudze polskich eksporterów i importerów mebli. Transportujemy meble tapicerowane, zdemontowane lub zmontowane meble skrzyniowe i szkieletowe. Jednocześnie obsługujemy naszych klientów w zakresie dostaw elementów do produkcji mebli, jak tarcica, płyty meblowe, okucia, pianki, materiały obiciowe.

Slider

Transportujemy również maszyny i urządzenia do obróbki drewna, linie technologiczne i narzędzia. Nowoczesny i odpowiednio przystosowany tabor, jak również doświadczeni kierowcy zapewniają wysoką jakość naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy biura, biegle posługujący się językiem niemieckim i angielskim gwarantują rzetelną i terminową realizację zleceń.

DOKĄD?

Slider

Nasze trasy wiodą do krajów Europy Zachodniej takich jak Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Wielka Brytania, Austria, Szwajcaria czy Luxemburg. Nie zamykamy się też na kraje Europy Środkowo-Wschodniej – nasi kierowcy jeżdżą również na Węgry, Litwę, Łotwę, Estonię, do Czechy i na Słowację. Bez względu na kierunek, zawsze dbamy o jak najlepsze wykonanie zlecenia. W planowaniu tras cechuje nas wyjątkowa elastyczność, wspomagana komputerowymi systemami optymalizacji transportu Map&Guide oraz CargoRoute.